Polícia pátra po Michalovčanovi Jurajovi (16): Nevideli ste ho niekde?

Polícia informovala, že pátra po nezvestnom Jurajovi Berezňákovi, nar. 9.1.2003, trvale bytom Michalovce, v súčasnosti chovancovi Reedukačného centra Horný Bankov v Košiciach.

„Nezvestný 16-ročný Juraj bol naposledy videný v Košiciach dňa 3. apríla 2019 o 18:50 hodine, kedy ušiel z reedukačného centra a od uvedenej doby sa zdržiava na nezistenom mieste. Doposiaľ vykonanými opatreniami sa polícii nezvestnú osobu vypátrať nepodarilo,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Juraj Berezňák je 154 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči a čierne krátke vlasy. Polícia uviedla, že oblečené mal modré tepláky, modrú mikinu a tenisky.

„Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom našej oficiálnej stránky na Facebooku formou súkromnej správy,“ dodala Mésarová.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.