TRANSFER NEWS (16.5.): Zaha chce hrať Ligu majstrov

Špekulácií zo sveta futbalu je stále neúrekom. Prinášame vám výber tých najzaujímavejších špekulácii za posledných 24 hodín.

Sarri nemá isté miesto

Tréner londýnskej Chelsea Maurizio Sarri nemá v klube isté miesto a vedenie sa rozhodne o jeho zotrvaní či vyhodení až po finále Európskej lige. Talian viackrát povedal, že by rád ostal na Stamford Bridge.

Higuaín odíde

Londýnska Chelsea nemôže v lete registrovať nových hráčov, a preto Gonzalo Higuaín, ktorý je na hosťovaní s opciou z Juventusu Turín, nemôže v klube ostať. El Pipita sa teda v letnom transferovom okne opäť stane hráčom Zebier.

De Ligt sa nerozhodol

Obranca Ajaxu Amsterdam Matthijs De Ligt odmietol prezradiť, kam povedú jeho kroky v letnom prestupovom období. Je verejným tajomstvom, že z Holandska odíde. Povráva sa však, že sa ešte nerozhodol.

Cerezo je sklamaný

Prezident Atlética Madrid Cerezo je sklamaný z toho, že sa francúzsky útočník Antoine Griezmann rozhodol opustiť Los Rojiblancos. Cerezo veril, že Francúz ostane na Wanda Metropolitano aj v najbližších ročníkoch.

De Jong neľutuje

Frenkie De Jong podľa vlastných slov neľutuje, že sa rozhodol opustiť Ajax Amsterdam a dodal, že sa už veľmi teší na spoluprácu s hviezdami v FC Barcelona. Predovšetkým na Lionela Messiho. De Jonga kúpila Barcelona v zime za 75 miliónov eur.

Zaha chce LM

Anglický ofenzívny univerzál Wilfried Zaha odkázal vedeniu Crystal Palace, že by chcel nastupovať v budúcom ročníku v Lige majstrov. Zaha je verný The Eagles, ale najlepšie roky kariéry by rád strávil zápasmi proti najlepším klubom na svete.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.