Žofčák v Michalovciach zostáva: Aj v budúcej sezóne

Tridsaťšesťročný stredopoliar odohral v tejto sezóne 22 zápasov, v ktorých strelil 5 gólov a pridal 4 asistencie. Stále patrí k najvýraznejším postavám mužstva trénera Antona Šoltisa. Aj výkony špílmachra tímu prispeli k najlepšiemu umiestneniu klubu v slovenskej lige, Zemplín bojuje v skupine o titul o 5. miesto.

„Naša klubová legenda a kapitán v jednej osobe Igor Žofčák si bude aj v nasledujúcej sezóne Fortuna ligy obliekať dres MFK Zemplín Michalovce,“ uviedol klub na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

Bývalý hráč Ružomberka, Sparty Praha, Jablonca, Slovana Bratislava a Nyíregyházy má okrem futbalu aj ďalšie zamestnanie, preto nezasiahol do všetkých ligových duelov v tomto ročníku. Na Michalovce čakajú ešte dva zápasy, v sobotu 18. mája privítajú majstra ŠK Slovan Bratislava, s ročníkom sa rozlúčia 24. mája na pôde Dunajskej Stredy.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Na záberoch nižšie si môžete pozrieť ocenenia naj športovcom, ktoré sa v tomto roku uskutočnilo v Michalovciach

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.