Do Palárikova dorazia veterány: Okresom Nové Zámky sa preženú vzácne motorky

Obec Palárikovo a priatelia historických vozidiel pripravili XIII. ročník Výstavy a spanilej jazdy historických motocyklov, do roku výroby 1945. Výstava sa uskutoční 1. júna 2019 pred kaštieľom v Palárikove so začiatkom o 9:00. Štart motocyklov bude o 11:15. Trasa povedie do kaštieľa v Mojmírovciach.

Historické veterány v Palárikove

Historické motocykle absolvujú trasu v celkovej dĺžke 70 km a budú prechádzať obcami Tvrdošovce, Jatov, Rastislavice, Poľný Kesov, Mojmírovce a späť cez Komjatice, Černík, Mojzesovo, Uľany nad Žitavou až do Šurian.

Na výstave bude možné zhliadnuť rôzne značky domácich a hlavne zahraničných výrobcov ako sú JAWA, NSU, Ariel, BSA, BMW, Norton, Ardie, Premier, Harley Davidson, Indian, Zundapp, Derat a ďalšie.

„Máme potvrdenú účasť krásnych motocyklov v počte asi 20. Takéto množstvo už nie je možné vidieť na bežných stretnutiach historických motocyklov,“ uvádza Patrik Sucháň, jeden z organizátorov.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na NovéZámky24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.