Polícia: Mladík v Košarovciach bodol kuchynským nožom mamu

Podľa slov krajskej policajnej hovorkyne Jany Ligdayovej poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Humennom vzniesol obvinenie mladíkovi z Košaroviec.

„Mladík bol obvinený z trestného činu ublíženia na zdraví, ktorého sa mal dopustiť včera (13.5. 2019) v popoludňajších hodinách v jednom z rodinných domov v tejto obci. Po konflikte s mamou ju kuchynským nožom bodol do ramena,“ uviedla Ligdayová.

Policajná hovorkyňa ďalej uviedla, že napadnutá žena utrpela bodnú ranu, ktorá si vyžiadala lekárske ošetrenie s predbežnou dobou liečenia do 7 dní.

„Obvinený mladík je stíhaný na slobode, ak sa mu vina preukáže, vzhľadom na jeho vek mu hrozí trest odňatia slobody na tri mesiace až na jeden rok,“ doplnila Ligdayová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.