Nehoda Mikulášana (21) pri Ružomberku: Auto so štyrmi ľuďmi skončilo vo Váhu, FOTO

Mladý vodič z Liptovského Mikuláša utopil svoje auto vo Váhu pri Ružomberku. O prípade informuje polícia na svojom oficiálnom facebookovom profile. K nehode podľa mužov zákona došlo v katastri obce Rojkov.

Mikulášan (21) šiel podľa polície na Volkswagene Passat v smere od Martina na Ružomberok, pričom pri predbiehaní nákladiaku návesom sa nestihol zaradiť a došlo k stretu oboch vozidiel.

,,Následne bolo osobné motorové vozidlo odrazené do protismeru, prerazilo zvodidlá a spadlo do rieky Váh. Pri dopravnej nehode utrpel vodič osobného motorového vozidla a aj jeho traja spolujazdci predbežne ľahké zranenia,“ dopĺňa polícia s tým, že hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 10 000 eur a alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku nehody sú podľa policajtov predmetom prebiehajúceho objasňovania.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Ružomberok24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.