V Tepliciach sa stretli cyklistické legendy Československa: Preteky na FOTKÁCH

V kúpeľnom meste Trenčianske Teplice sa cez víkend po prvýkrát uskutočnilo stretnutie cyklistických legiend Československa, ktoré sa spoločne na bicykloch vydali na viac ako 32 kilometrov dlhý okruh. Trať viedla z Trenčianskych Teplíc cez Trenčiansku Teplú, Dubnicu nad Váhom, Borčice, Bolešov a Novú Dubnicu, aby sa opäť spoločne stretli v cieli v Trenčianskych Tepliciach. Informoval o tom Matej Plánek, referent oddelenia komunikácie a medzinárodných vzťahov Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) s tým, že podujatia sa zúčastnil aj župan TSK Jaroslav Baška.

Ako ešte Plánek uviedol, do pedálov šliapalo viac ako 40 cyklistov zo Slovenska a Českej republiky, pričom medzi nimi nechýbal napríklad bývalý československý reprezentant v cyklistike Milan Jurčo; úspešný slovenský cyklista a súčasný prezident Slovenského zväzu cyklistiky Peter Privara či slovenský cyklista, trojnásobný majster sveta a olympijský víťaz Anton Tkáč a s nimi množstvo ďalších významných cyklistov, ktorí písali dejiny Československej cyklistiky.

Cyklistické preteky legiend sa podľa Pláneka konali s finančnou podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja a organizátorom podujatia bol Športový klub Beluša, o. z..

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Pozrite si aj fotogalériu známych československých cyklistov, ktorí sa stretli v Trenčianskych Tepliciach

Do Trenčína príde na inline 2019 aj známa česká reprezentantka

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Trenčín24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.