Popradskí hokejisti už zarezávajú: Letnú prípravu odštartovalo 28 hráčov

Letná príprava na sezónu 2019/2020 odštartovala v pondelok (13.5.) na zimnom štadióne v Poprade. Sedem týždňov silových a kondičných tréningov začalo 28 hráčov, z toho 14 prichádzajúcich z juniorskej kabíny i takých, ktorí už v A-čku hrali.

„Prvý týždeň bude taký ľahučký rozbeh, trénovanie sily plus nejaké hry. Potom ten ďalší sa už zameriame na trénovanie maximálnej sily a z funkčného hľadiska na zvyšovanie aeróbneho a anaeróbneho výkonu,“ uviedol nový tréner a dodal, že pripravený majú i výbeh na Hrebienok a Zelené Pleso, všetko však bude záležať od počasia.

„Táto príprava je okrem tréningu zameraného na zvyšovanie výkonu zároveň aj akýsi teambulding, spoznávanie sa medzi sebou, nakoľko do tímu prichádzajú aj noví chlapci z iných slovenských klubov,“ uzavrel Štolc.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Poprad24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.