V Spišskej Novej Vsi budú zasadať mestské výbory: Pozrite si, kde a kedy

V našom meste sa v najbližšom čase uskutočnia zasadnutia troch mestských výborov (MsV). Viac už si môžete pozrieť v priloženom prehľade.

MsV č. 5 – sídl. Západ I

Adnan Akram, predseda Mestského výboru č. 5, pozýva na výjazdové zasadnutie Mestského výboru č. 5 – sídlisko Západ I, ktoré sa uskutoční 10. mája (piatok) od 16.00 hod. so stretnutím pred hlavným vchodom ZŠ Hutnícka, Hutnícka 16 v Spišskej Novej Vsi.

MsV č. 4 – sídl. Mier

Dávid Demečko, predseda Mestského výboru č. 4, pozýva na zasadnutie Mestského výboru č. 4 – sídl. Mier, ktoré sa uskutoční 13. mája (pondelok) od 16.00 hod. v zborovni Základnej školy na Komenského ulici v Spišskej Novej Vsi.

MsV č. 9 – Telep, Modrý vrch

Tomáš Cehlár, predseda Mestského výboru č. 9, pozýva na zasadnutie Mestského výboru č. 9 – Telep, Modrý vrch, ktoré sa uskutoční 15. mája (streda) od 15.30 hod. v malej zasadačke Mestského úradu na Štefánikovom námestí č. 1 v Spišskej Novej Vsi.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Pozrite si vo videu nižšie jarné zábery z nášho mesta.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Spišská24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.