Skvelá správa pre športových fanúšikov: Prešov počas MS bude mať hokejovú fan zónu!

Prešov bude mať hokejovú fan zónu. Slovenské Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 budú môcť fanúšikovia sledovať na Hlavnej ulici.

„Fan zóna vyrastie na Hlavnej ulici a počas šestnástich dní bude centrom pre hokejových fanúšikov, ktorí sa rozhodnú aj s priateľmi zažiť pravú športovú atmosféru hokejových majstrovstiev sveta. Hokejové zápasy budú premietané na veľkoplošnej obrazovke na pódiu pri južnom parku,“ uviedol tlačový referent Msú v Prešove Milan Grejták.

Vysielať sa budú všetky zápasy tohtoročných hokejových majstrovstiev, pri zápasoch slovenského tímu však budú prenosy obohatené o program.

Okrem zábavy a krytého sedenia sa tak návštevníci fan zóny môžu tešiť na aj moderátorov, na rôzne súťaže o fanpredmety a tiež na sprievodný program. „Prešovská hokejová fan zóna bude športovým fanúšikom k dispozícii od 10. do 26 mája,“ dodal Grejták.

A videli ste, ako nedávno krásne zakvitli prešovské ulice? Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Prešov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.