Prečo Samuel Krištofič mení svoje pirátske masky?

Fighter, ktorého prezývajú Pirát je pre fanúšikov zaujímavý nielen v zápasoch, ale taktiež aj pred duelmi či po nich. Včera sa diskutovalo o tom, prečo má na sebe inú masku, ako tomu bolo na jeho poslednom stretnutí. Vysvetlenie nejedného z prítomných ľudí prekvapilo.

„Masky mi nosí mamina jedného chorého chlapca, ktorú týmto aj spolu so synom pozdravujem. Je to to najmenej, čo pre nich môžem spraviť,“ rozhovoril sa na otázku jedného z prítomných novinárov Samuel Krištofič, víťaz druhej Oktagon výzvy, ktorý má aktuálnu bilanciu 10-3.

„Poslal mi ich viacej, mám červenú, zelenú, čiernu aj bielu. Cítil som sa na bielu, tak som si ju dal. V čiernej som navyše dostal bitku. Zmenou farby sa ale nič nezmenilo. Teraz som dostal tuším ešte viac, neviem, či ma ten chlapec nebosoruje. (smiech)“ rozhovoril sa Krištofič, ktorý má z posledných dvoch duelov na konte dve prehry.

„Ale nie, som rád, že mi to posiela, som za to vďačný. Keď som niekoho idol alebo vzor, je to pre mňa najväčšie zadosťučinenie. Cítim sa potom na duši bohatší,“ zakončil populárny Pirát na tlačovej konferencii, ktorá skončila tesne pred jednou hodinou rannou.

Vo veľkom sa hovorilo aj o možnom zápase Samuela Krištofiča s Karlosom Vémolom, ale Pirát, Terminátor a aj promotér Ondřej Notovný sa zhodli, že aktuálne by vzájomný súboj týchto dvoch bojovníkov nemal hlbší zmysel.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.