Kam si skočiť cez aktuálny víkend v Humennom? Nechajte si poradiť

Neviete, kam si skočiť počas aktuálneho víkendu v našom meste? Nechajte si poradiť. Prinášame vám niekoľko tipov na zaujímavé akcie…

Kollárovci

V sobotu bude Mestská športová hala patriť známemu zoskupenia Kollárovci a ich koncertu. V Humennom sa predstavia v rámci Neúprosný Čas Tour. Začiatok koncertu je naplánovaný na 17:00 hod.

Príbeh hudby

Zaujímavé podujatia sa v sobotu uskutoční v History Art & Music Clube a to od 20:00 hod. Rozpovedaný bude príbeh legendárnej kapely Deftones. Nazrie sa aj do súkromia členov kapely, nebude chýbať ich hudba a môžete sa dozvedieť aj nejednu zaujímavosť o tejto kapele, ktorá bola na začiatku vzniku jedného hudobného žánru, nu metalu.

Pašerák

V sobotu aj v nedeľu, vždy o 19:30 hod. dáva Kino Fajn americkú drámu s názvom Pašerák. Popis: Clint Eastwood stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na drogového kuriéra pre mexický kartel. Darí sa mu a dokonca tak dobre, že náklad sa mu prudko zväčšuje, až mu pridelia dozor. Nie je jediným, kto na Earla dohliada. Záhadný nový drogový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A vyraziť si môžete aj do okolitej prírody, ktorá má počas zimy svoje osobité čaro. Ukážku nájdete v pripojenej fotogalérii.

Titulné foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.