Xiaomi spustilo vývoj MIUI 11

MIUI 11 bude podľa výrobcu oveľa významnejšou aktualizáciou než boli predchádzajúce platformy s číslom deväť a desať. Veľa informácií nemáme, očakáva sa zmena dizajnu, vylešená stabilita, rýchlosť a väčšia spolupráca systému s podporou umelej inteligencie.

Pribudnúť majú nové funkcie, ktoré sa budú učiť na základe používania telefónu jeho majiteľom. Kým bude sprístupnená beta verzia na testovanie, ubehnú ešte dlhé mesiace. Stabilnej ROM sa majitelia podporovaných smartfónov Xiaomi dočkajú zrejme až v závere roka.

Ako býva u Xiaomi zvykom, nová verzia nadstavby MIUI 11 by sa mala dostať na širokú škálu modelov. Aktuálnu MIUI 10 podporuje viac než 40 modelov Xiaomi. Nájdeme medzi nimi aj zariadenia uvedené pred viac než tromi rokmi. Dá sa tak očakávať, že podobný prístup zvolí výrobca aj v prípade MIUI 11.

Zdroj: weibo.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.