Plesová sezóna na spadnutie: Kde v Považskej a okolí sa zabavíme?

Prvé týždne roka budú patriť plesom aj v našom meste a okolí. Tohtoročná sezóna bude nielen dlhá, ale aj pestrá.

Vyzdobené sály, dámy v krásnych róbach, tomboly, program a predovšetkým, tanečná zábava až do brieždenia. Plesová sezóna neobchádza ani náš región a v Považskej Bystrici i jej blízkom okolí sa uskutoční opäť niekoľko očakávaných podujatí. Vyberajte čo najskôr, vstupenky na plesy sa rozoberú raz-dva.

Zoznam plesov v sezóne 2019

Novoročný ples Dolný Moštenec

Desiaty ročník sa sukutoční 12. januára o 19:00 v Dome kultúry Dolný Moštenec. V programe známi slovenskí heligonkári, AZ Music a prekvapenie z programu Československo má talent.

Školský ples Dolná Mariková

Školský ples v Dolnej Marikovej sa uskutoční 19. januára v tamojšom kulturáku. Vystúpi na ňom hudobná skupina B.O.S.S. music.

3. Reprezentačný ples ZPS Katka

Hudobná skupina Extra bude hrať 25. januára od 19:00 v Átrium restauran (budova Hant) na plese ZPS Katka. V programe bude nielen tombola, ale aj prekvapenie.

Reprezentačný ples SOŠ strojnícka

Na SOŠ strojníckej bude tradičný reprezentačný ples tejto školy, ktorý sa tentoraz uskutoční 25. januára o 19:00. O zábavu sa postará hudobná skupina Rytmik.

Obecný ples Udiča

Hudobná skupina B.O.S.S. music vystúpi aj na Obecnom plese v Udiči, ktorý sa uskutoční 26. januára v Dome kultúry Udiča.

XIX. Rybársky ples

V sobotu 26. januára o 19:10 sa v Dome kultúry Považská Bystrica uskutoční už XIX. Rybársky ples.

Ples SZŠ DSA Rozkvet

V priestoroch školskej jedálne na „osmičke“ sa uskutoční 1. februára o 19:00 ples, na ktorom bude vystupovať AZ Music.

Školský ples Papradno

V druhý februárový deň bude v Dome kultúry Papradno Školský ples, na ktorom vystúpi hudobná skupina Bonita.

Futbalový ples Udiča

V Dome kultúry Udiča zažijú aj ples futbalistov, pričom im do tanca bude hrať 8. februára B.O.S.S. music.

Futbalový ples 2019

TJ Manín Podmanín poriada ples na pôde SOŠ strojnícka Považská Bystrica, v termíne 9. februára o 18:00. V programe hudobná skupina Kobra a nebude chýbať ani tombola.

9. ročník Plesu priateľov

Ples priateľov sa bude konať 9. februára v Dome kultúry Horný Moštenec so začiatkom o 19:00. O zábavu na plese sa bude starať DJ Mitar, dychová hudba Mošteňanka a ľudova hudba Muzikanti.

Poľnohospodársky ples

Už 21. ročník sa bude konať v Penzióne Terno, 9. februára o 19:00. Do tanca bude hrať DJ Novosad, Mošteneckí Pajtáši a predstaví sa aj tanečná skupina Kardošovci.

Obecný ples Papradno

V Papradne budú mať 11. ročník obecného plesu, ktorý sa uskutoční 9. februára v Dome kultúry Papradno. Vystúpi na ňom aj Bonita.

Futbalový ples Jasenica

Aj v Dome kultúry Jasenica zažijú aj ples futbalistov (15. februára), pričom tiež im bude do tanca hra B.O.S.S. music.

Country ples

Terno Považská Bystrica bude hostiť aj druhý ročník Country ples. 16. februára o 19:00 bude pripravený bohatý program na čele s kapelou Zálesáci z Petrovic.

1. Motoples

Reštaurácia a pizzéria Hošták pozýva priaznivcov dvoj,troj a štvor- kolesových tátošov na 1. Motoples (23. februára o 18:00). O večer plný zábavy sa postarajú bratia Roman a Karol Zálešákovci (disco+živá hudba).

8. Milochovský ples

V Dome kultúry Milochov bude ples 23. februára o 19:00. Do tanca bude hrať skupina Oktel. Nebude chýbať ani tradičná tombola.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Považská24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.