AirDots Pro: cenovo dostupnejšia konkurencia AirPods od Xiaomi

Xiaomi AirDots Pro potešia tých, ktorým prídu AirPods od Apple príliš drahé. Majú podobný dizajn, pričom sa snažia poskytnúť cenovo dostupnejšiu alternatívu. Stoja 399 CNY, čo je v prepočte zhruba 50 eur.

Hmotnosť jedného slúchadla je 5,8 g. Novinka ponúkne viacero funkcií. Má dotykové tlačidlá, pomocou ktorých môžete ovládať hovory, hudbu či spustiť hlasového asistenta.

Základné parametre:
Hmotnosť slúchadla 5,8 gramov, celková hmotnosť s puzdrom 58 gramov, dotykové ovládanie, odolnosť: IPX4, doba nabíjania: 1 hodina, výdrž 4 hodiny, Bluetooth 4.2, dosah: 10 metrov, USB-C konektor na nabíjanie, kompatibilita Android, iOS, Windows..

Slúchadlá dokážu fungovať nezávisle od seba bez toho, aby bola ovplyvnená výsledná kvalita zvuku. Nabijete ich cez USB-C približne za jednu hodinu a podľa výrobcu vydržia štyri hodiny prehrávania hudby. Sú odolné voči ošplechnutiu s ochranou IPX4 a vybavené aktívnym potláčaním šumu pre hovory.

Fungujú pomocou rozhrania Bluetooth 4.2 a podporujú Android, iOS aj zariadenia s Windows. Budú dodávané s nabíjacím káblom, ochranným puzdrom, ktoré poslúži na nabíjanie, gumenými štupľami v troch veľkostiach a manuálom. Predaj v Číne odštartoval 11. januára.

Zdroj: item.mi.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.