Vianočný galaprogram pre dobrú vec: Výťažok poputuje do bardejovskej nemocnice

Podporiť dve oddelenia bardejovskej nemocnice môžete aj vy, a to účasťou na krásnom charitatívnom galaprograme v našom meste.

Ľudia s dobrým srdcom nečakajú do Vianoc, aby mohli niekomu pomôcť. Avšak, vianočný a predvianočný čas je na pomoc a dobré skutky pre iných ako stvorený. Srdcia i peňaženky máme otvorené o čosi viac a radi podáme pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú.

Urobiť tak môžeme aj 16. decembra o 17:00 hodine, kedy sa v Športovej hale Mier v Bardejove uskutoční charitatívny vianočný galaprogram Jeden svet. Ten, okrem mesta organizuje aj Základná umelecká škola M. Vileca v Bardejove a rodičovské združenie pri ZUŠ.

Galaprogram sa uskutoční pod záštitou primátora mesta a hosťami budú Igor Kucer a skupina Projekt. Výťažok z podujatia pôjde detskému a internému oddeleniu Nemocnice s poliklinikou Sv. Jakuba v Bardejove.

foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bardejov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.