Po sviatkoch plných jedla, trochu pohybu: Bardejovčania, túto akciu si nenechajte ujsť

Aj počas vianočných prázdnin dobre padne trochu pohybu na čerstvom vzduchu. Čo tak turistický výlet so svojími ratolesťami?

Vianočné prázdniny sú najmä o tom byť spolu, ale tiež tak trochu o darčekoch a dobrom jedle, po ktorom dobre padne šport a čerstvý vzduch. ZŠ s MŠ Pod papierňou v Bardejove a turistický oddiel pri ZŠ s MŠ to dobre vedia, preto v posledný prázdninový deň naplánovali novoročný turistický výlet.

Ten sa uskutoční v nedeľu 6. januára a cestovať sa bude do obce Skaros pri Košiciach. Výlet bude spojený so súťažami, zimnými hrami na témy poznávania prírody, takže deti sa určite skvele zabavia.

Odchod autobusu, ktorý bude zdarma, je spred školy o 7:30. Ak však máte záujem, potrebné je prihlásiť sa vopred, a to na sekretariáte školy alebo na telefónnom čísle 0917 571 436.

foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bardejov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.