Apple predáva v USA iPhone XR už od 449 USD. Výmenou za starší iPhone

Je to snáď prvýkrát v histórii firmy, čo sa nový produkt predáva za výrazne nižšiu než odporúčanú cenu. Ani cez Black Friday sa zákazníci nedočkali tak vysokej zľavy.

Zníženie ceny zároveň nahráva špekuláciám, ktoré už dlhší čas kolujú internetom – že predaje farebného iPhonu XR nie sú podľa očakávaní.

Možno aj preto Apple pristúpil na americkom trhu k časovo obmedzenej ponuke. Nový iPhone XR môžete získať už od 449 USD. Podmienkou je priniesť niektorý starší model radu iPhone 6, 6S, 7 alebo iPhone 8. Pre výslednú zľavu z ceny iPhonu XR je dôležitý stav starého telefónu.

Dokedy presne platí limitovaná ponuka výrobca na svojej stránke neprezradil. Spomína len dostupnosť a skladové zásoby na predajniach. Pre iné trhy podobne znížená cena nie je dostupná.

Recenziu farebného iPhonu hľadajte na našom webe pod názvom Apple iPhone XR – farebný experiment. Na Slovensku je cena 64 GB verzie stanovená na 869 eur. K cene 449 USD treba ešte pripočítať miestnu daň.

Zdroj: apple.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.