Google Play dostáva nový a jednoduchší dizajn

Google nejaký čas pracoval na vynovení používateľského rozhrania vo svojom obchode Play. Nová aktualizácia sa v týchto dňoch dostáva k verejnosti. Čerpá z Material dizajnu a je zameraná na jednoduchšie používanie aplikácie.

Pribudlo viac bielych plôch, ktoré nájdeme napríklad v ponuke Moje aplikácie alebo Nastavenia. Hlavná obrazovka je teraz zameraná len na hry a aplikácie, pričom filmy, hudba a knihy boli presunuté do bočnej posuvnej ponuky. Na niektorých miestach chýba vyhľadávanie, takže sa budete musieť po novom vrátiť o krok späť.

Drobných zmien sa dočkala aj ponuka účtu či zoznamu želaní. Nová aktualizácia má číslo 12.6.13 a k používateľom sa dostáva postupne. Ak ju ešte nevidíte, môže pomôcť reštart aplikácie.

Zdroj: 9to5google.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.